Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 25.06.2018 r. Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Ocena: 1
1 0

Koło Pałacowe Posada zaprasza

Konin 13.03.2018 18:11

Koło Pałacowe Posada zaprasza

Już dzisiaj zapraszamy Was na prelekcję, o której poniżej.


Pan Piotr, poproszony o przybliżenie tematyki prelekcji powiedział: „Opowieść będzie o miłości do kraju, który przez nas Polaków postrzegany jest dość stereotypowo. Zapomnieliśmy, że był to niegdyś nasz sąsiad i zawsze mieliśmy pozytywne relacje z tym krajem. Opowieść będzie również o miejscu, o którym zwykło się mówić, że gdyby Bóg zszedł na ziemię wybrałby Bukowinę. Opowieść będzie także o Polakach mieszkających tam od ponad 200 lat.”
Brzmi fantastycznie. Łącząc tę tematykę z ogromną wiedzą i charyzmą naszego Gościa, na pewno będzie to niezapomniane spotkanie. Już dzisiaj, oznaczcie w kalendarzu datę 16 marca godz. 18.00. Pałac Posada oczywiście.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Jednak grozi katastrofa Michał Kotlarski podejmuje wyzwanie Jak budowano przeprawę - Zupa zamiast betonu ? Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła W sprawie przeprawy, katastrofy i sprostowania Urzędu Miasta Znikające jezioro z satelity Sprostowanie W czwartek o godzinie 12.00 zawyją syreny alarmowe Czytelnicy piszą ... Wrzątek jest , tylko że chłodny Do Wrześni pociągiem