Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 25.06.2018 r. Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Ocena:

Nowy komendant w Golinie

Golina 13.03.2018 15:08

Nowy komendant w Golinie

Komendant Miejski Policji w Koninie podinsp. Paweł Kiliańczyk powierzył dziś obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Golinie. Został nim Zastępca Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego konińskiej komendy.


Tuż przed odprawą podsumowującą wyniki pracy konińskich policjantów za pierwsze dwa miesiące tego roku, odbyła się krótka uroczysta zbiórka. Szef konińskich policjantów wręczył rozkaz personalny kom. Markowi Wojdyńskiemu, powierzając mu tym samym obowiązki na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Golinie.

Kom. Marek Wojdyński służy w policji od roku 2004. Przez kilka lat był nieobecny w Koninie, ponieważ pracował w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Tam też zdobył szlify oficerskie po ukończeniu szkolenia w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Do Konina wrócił w roku 2012 i trafił do Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego.

W sierpniu 2015 roku objął pierwsze stanowisko kierownicze – kierownika referatu. Po kilku miesiącach, w kwietniu 2016 został Zastępcą Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego. Komendant Miejski Policji w Koninie postanowił postawić przed


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Jednak grozi katastrofa Michał Kotlarski podejmuje wyzwanie Jak budowano przeprawę - Zupa zamiast betonu ? Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła W sprawie przeprawy, katastrofy i sprostowania Urzędu Miasta Znikające jezioro z satelity Sprostowanie W czwartek o godzinie 12.00 zawyją syreny alarmowe Czytelnicy piszą ... Wrzątek jest , tylko że chłodny Do Wrześni pociągiem