Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 21.05.2018 r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ocena:

Ten Polonez ma pobić Rekord Guinnessa

Słupca 13.03.2018 08:33

Ten Polonez ma pobić Rekord Guinnessa

Uczniowie słupeckich oddziałów gimnazjalnych zaprezentowali układ taneczny, który na słupeckim stadionie ma zatańczyć ponad 800 osób.


Chodzi o próbę bicia Rekordu Guinnessa w tańczeniu Poloneza. Miasto Słupca organizuje ją z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

W wydarzeniu będzie mógł wziąć udział każdy, kto przybędzie 29 kwietnia na słupecki stadion „Leśny” w stroju narodowym.

Swój udział można zgłosić telefonicznie: (63) 277-27-27 wew. 227 lub mailowo: promocja-k@miasto.slupca.pl. Godzina rozpoczęcia wydarzenia zostanie podana w późniejszym terminie.

Specjalnie na tę okazję przygotowywana została choreografia układu tanecznego przez Joannę Zastawę i Karolinę Wilczewską.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


E - Zatorze Postępactwo, czyli konińskie brednie o tolerancji Dżem, Margaret, Wanda i Banda Niby nic na to nie wskazuje , ale - KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY Czytelnicy piszą - Oświadczenie w sprawie Marszu Tolerancji KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY - Znowu burze Czytelnicy piszą - Przerosło Urząd Miasta Tolerancyjni zaatakowali nietolerancyjnych Czytelnicy piszą - Partanina na Przemysłowej Policjanci po służbie zatrzymali pijanego kierowcę