Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 25.06.2018 r. Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Ocena: 3
3 0

Bartosz Głowacki z Koła ze stypendium Marszałka Wielkopolskiego

KOŁO 08.03.2018 18:17

Bartosz Głowacki z Koła ze stypendium Marszałka Wielkopolskiego

Dzisiaj,  na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, pojawiły się wyniki przyznania stypendiów Marszałka w dziedzinie kultury. Jedną z osób, które otrzymały stypendium jest Bartosz Nowacki.


Bartosz Nowacki otrzymał stypendium na prace nad kolejnym filmowym projektem. Tym razem będzie to pełnometrażowy film fabularny pod tytułem „Dworek”.

Uroczyste wręczenie stypendiównastąpi podczas specjalnie przygotowanego koncertu, który odbędzie 15 marca 2018 roku o godzinie 18.00 w Teatrze Nowym im. T. Łomnickiego w Poznaniu.

Obserwator Data: 13.03.2018 22:01 ID:9935
Super...z Powiatu Koninskiego jest też Renata Kubacka która promuje twórczość ludową ,lokalna poetka ,twórcza osoba która działa społecznie. Zainteresowania jej są związane z historia regionu ,osoba skromna i od lat niepełnosprawna. Tworzy coś co daje nadzieję że mimo różnych problemów życiowych kultura pomaga . To wartość bezcenna. Powtarza zawsze ze Każdy nosi dobro w sercu tylko nie potrafi z niego korzystać.Kocha wiersze Norwidą,jest osobą serdeczną która potrafi rozmawiać o historii i świadomości kulturowej.Jest bardziej świadoma tego czym jest ta historia lokalna.Często zapominana i spychana na dalszy plan. Jej projekt łączy nowoczesność z tym co było. Rozmawiając z nią na ten temat powiedziała ze zaszczytem dla niej jest juz możliwość znależenia się w takim wspaniałym gronie osó...

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Jednak grozi katastrofa Michał Kotlarski podejmuje wyzwanie Jak budowano przeprawę - Zupa zamiast betonu ? Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła W sprawie przeprawy, katastrofy i sprostowania Urzędu Miasta Znikające jezioro z satelity Sprostowanie W czwartek o godzinie 12.00 zawyją syreny alarmowe Czytelnicy piszą ... Wrzątek jest , tylko że chłodny Do Wrześni pociągiem