Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 20.08.2018 r. Imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela

Ocena:

Pani Dzielnicowa

Rychwał 08.03.2018 15:49

Pani Dzielnicowa

Dzisiaj dzień wyjątkowym, więc i nieprzypadkowa prezentowana sylwetka. Niech Dzień Kobiet wybrzmi z naszej strony odpowiednio głośno: asp. Ewa Jagielska – dzielnicowa z Rychwała.


Rejon służbowy, to teren administracyjny Rychwała, natomiast zadanie priorytetowe, to poprawa bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz zmniejszenie ilości popełnianych wykroczeń w rejonie Placu W. Jedyńskiego w Rychwale.

Pani Ewa Jagielska  od 11 służy w policji. Od 6 lat jest dzielnicową w gminie Rychwał, choć jej rejon służbowy się zmieniał. Wśród swoich zainteresowań na pierwszym miejscu stawia ogrodnictwo. Ma 3,5 letniego syna, który jest bardzo dumny z mamy.

Asp. Ewa Jagielska nie jest jedyną kobietą dzielnicową w Komedzie Miejskiej Policji w Koninie. Wszystkim pozostałym służącym nie tylko na tym stanowisku i pracującym pracownicom cywilnym z okazji Dnia Kobiet, wszystkiego najlepszego życzą koledzy.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Foto - pstryk Stary Konin dziś o 17 Gwałtowna zmiana pogody ! No i jest ! Konińska Pielgrzymka - Niektórzy już u celu ... Konin po nawałnicy Kierowcy TIR-ów będą protestować w piątek, 17 sierpnia NOWY SKLEP LIDL W KONINIE Strażacy z Turku wrócili ze Szwecji Czytelnicy piszą - Chodnik przy nowym Lidlu na Zatorzu Ponad 300 wspaniałych pojechało dla Lenki