REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 23.03.2018 r. Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

Ocena:

Pani Dzielnicowa

Rychwał 08.03.2018 15:49 (15 dni temu)

Pani Dzielnicowa

Dzisiaj dzień wyjątkowym, więc i nieprzypadkowa prezentowana sylwetka. Niech Dzień Kobiet wybrzmi z naszej strony odpowiednio głośno: asp. Ewa Jagielska – dzielnicowa z Rychwała.


Rejon służbowy, to teren administracyjny Rychwała, natomiast zadanie priorytetowe, to poprawa bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz zmniejszenie ilości popełnianych wykroczeń w rejonie Placu W. Jedyńskiego w Rychwale.

Pani Ewa Jagielska  od 11 służy w policji. Od 6 lat jest dzielnicową w gminie Rychwał, choć jej rejon służbowy się zmieniał. Wśród swoich zainteresowań na pierwszym miejscu stawia ogrodnictwo. Ma 3,5 letniego syna, który jest bardzo dumny z mamy.

Asp. Ewa Jagielska nie jest jedyną kobietą dzielnicową w Komedzie Miejskiej Policji w Koninie. Wszystkim pozostałym służącym nie tylko na tym stanowisku i pracującym pracownicom cywilnym z okazji Dnia Kobiet, wszystkiego najlepszego życzą koledzy.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Sprawdzą wszystkie grunty i budynki KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY XXI Ogólnopolskie Targi Wierzby i Wikliny „Salix” 2018 Wyburzanie na Kolskiej Pani Dzielnicowa Czytelnicy piszą ... -Brak Plusa ? Czytelnicy piszą - Komunikacja zastępcza Marta z IVb w Golinie na podium Wypadek z udziałem samochodu wojsk amerykańskich Tajemniczy grzmot nad Koninem i okolicami