Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 23.03.2018 r. Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

Ocena: 2
2 0

Stowarzyszenie Frydhof zaprasza 10 marca

Konin - Krzymów 07.03.2018 21:28 (16 dni temu)

Stowarzyszenie Frydhof zaprasza 10 marca

Późną jesienią 2016 roku wspólnie z mieszkańcami Genowefy, druhami z OSP Paprotnia oraz uczestnikami pieszego rajdu PTTK Konin wycięliśmy zarośla na cmentarzu ewangelickim w Genowefie w Gminie Krzymów.


Latem ubiegłego roku podnieśliśmy i naprawiliśmy nieliczne zachowane nagrobki. Przyroda jednak też nie próżnowała. Wystarczył rok aby młode pędy akacji sięgnęły dwóch metrów. Musimy działać szybko aby nie zaprzepaścić wysiłku i zaangażowania tylu osób. Tym razem również liczymy na wsparcie mieszkańców. Niezbędne będą sekatory, kosy i grube rękawice. Zapraszamy wszystkich, którym nie jest obojętna pamięć o wielokulturowości naszego regionu i szacunek dla miejsca spoczynku zmarłych bez wględu na wyznanie.

Stowarzyszenie Frydhof


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Sprawdzą wszystkie grunty i budynki KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY XXI Ogólnopolskie Targi Wierzby i Wikliny „Salix” 2018 Wyburzanie na Kolskiej Pani Dzielnicowa Czytelnicy piszą ... -Brak Plusa ? Czytelnicy piszą - Komunikacja zastępcza Marta z IVb w Golinie na podium Wypadek z udziałem samochodu wojsk amerykańskich Tajemniczy grzmot nad Koninem i okolicami