REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 23.03.2018 r. Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

Ocena: 1
1 0

Nowy system obsługi na basenach

Konin 01.03.2018 08:58 (22 dni temu)

Nowy system obsługi na basenach

Koniec z zerowaniem kont i osobnymi kartami na dwa baseny.


To efekt nowego Elektronicznego Systemu Obsługi Klienta, który Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie wprowadza od 1 marca na basenach: sportowym krytym przy Szymanowskiego i w obiekcie Rondo. Dzięki nowemu systemowi będzie można płacić jedną kartą abonamentową za kąpiele zarówno na Rondzie, jak i na Zatorzu. Co więcej, kończy się w ten sposób era kilku kont na karcie, czyli wcześniejszego wpłacania pieniędzy osobno na kręgielnię, aerobik i na basen. Po zmianie, ze środków zgromadzonych na karcie, będzie można opłacać wszystkie usługi związane z rekreacją.

- To jest rewolucja w systemie obsługi. Wprowadzając zmiany,chcieliśmy ułatwić naszym klientom korzystanie z obiektów. Ma być prosto, funkcjonalnie - jeśli ktoś nie wykorzysta środków z karty, to one mu nie przepadają– mówi Kamil Szadkowski, dyrektor MOSiR.

Co ważne, konta - po okresie ważności - nie będą zerowane. Jedynie po upływie 365 dni trzeba będzie aktywować środki poprzez wpłatę np. najniższego abonamentu. Pieniądze, które pozostały na karcie, sumują się z tymi z wpłaty, ale nie przepadają.

Wraz ze zmianą systemu, zwanego popularnie ESOK-iem, dojdzie też pakiet korzyści dla osób, które wykupują karty abonamentowe. Zmieniły się co prawda cenniki, ale doszły bonusy. Teraz najniższy nowy abonament wynosi 100 zł. W jego ramach klient zyskuje 1 wejście. Natomiast płacąc 400 złotych, osoba korzystająca np. z obiektu Rondo między 7.00 a 16.00 zyskuje 5 wejść. Trzeci pułap to 800 złotych, tu osoby wybierające Rondo dostają w pakiecie 10 wejść. Najwyższy abonament, z którego korzystają np. Zakładowe Fundusze Świadczeń Socjalnych, to 3000 złotych. Szczegóły na www.mosirkonin.pl i na FB.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Sprawdzą wszystkie grunty i budynki KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY XXI Ogólnopolskie Targi Wierzby i Wikliny „Salix” 2018 Wyburzanie na Kolskiej Pani Dzielnicowa Czytelnicy piszą ... -Brak Plusa ? Czytelnicy piszą - Komunikacja zastępcza Marta z IVb w Golinie na podium Wypadek z udziałem samochodu wojsk amerykańskich Tajemniczy grzmot nad Koninem i okolicami