Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 20.08.2018 r. Imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela

Ocena:

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH.

Konin 27.02.2018 10:08

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH.

W dniu dzisiejszym 27 lutego odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której nagrodzono funkcjonariuszy.


W ubiegły piątek 23 lutego w jednostce Komendy Miejskiej Policji w Koninie miał miejsce konkurs na szczeblu powiatowym dla wszystkich dzielnicowych. Do rywalizacji przystąpiło aż 40 osób, które podczas kilkunastominutowej prezentacji przedstawiły działania profilaktyczne , które sumiennie wykonują na terenie swojego rejonu służbowego.

Tematy prezentacji dotyczyły różnych sfer bezpieczeństwa, począwszy od bezpieczeństwa dla edukacji, po bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, bezpieczeństwa osób starszych, a nawet zagrożeń o charakterze terrorystycznym. Dzielnicowi mieli okazje do omówienia swojej często niełatwej pracy, którą wykonują każdego dnia służby.

Poziom reprezentowany przez dzielnicowych, ich zaangażowanie oraz pomysłowość były na tak wysokim poziomie, że Komisja Sędziowska postanowiła wyróżnić aż 5 osób. I tak Komendant Miejski Policji w Koninie podisnp. Paweł Kiliańczyk uhonorował dyplomami oraz promesami nagrodowymi następujących funkcjonariuszy :

I Miejsce - sierż.szt. Robert Sztrymer

II Miejsce - sierż. szt. Marcin Bednarek

III Miejsce - sierż.szt. Wioletta Wisniewska

Wyróżnienie- asp.szt. Błażej Borowiec, sierż.szt. Marcin Nowak

 

Wszystkim wyróżnióżnionym serdecznie gratulujemy, a za zwycięzcę trzymamy kciuki, bowiem już niedługo będzie on reprezentował jednostkę na szczeblu wojewódzkim.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Foto - pstryk Stary Konin dziś o 17 Gwałtowna zmiana pogody ! No i jest ! Konińska Pielgrzymka - Niektórzy już u celu ... Konin po nawałnicy Kierowcy TIR-ów będą protestować w piątek, 17 sierpnia NOWY SKLEP LIDL W KONINIE Strażacy z Turku wrócili ze Szwecji Czytelnicy piszą - Chodnik przy nowym Lidlu na Zatorzu Ponad 300 wspaniałych pojechało dla Lenki