Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 25.05.2018 r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ocena:

Trzeźwy poranek w powiecie konińskim

Konin 14.02.2018 10:43

Trzeźwy poranek w powiecie konińskim

Ferie zimowe, jak każda dłuższa przerwa w nauce, generują zwiększony ruch na drogach. Nie może to jednak pozostać bez nadzoru ze strony policji. Dlatego też już w miniony poniedziałek 12 lutego konińscy policjanci przeprowadzili działania „Trzeźwy poranek”


Działania odbyły się pierwszego dnia ferii zimowych i trwały od godziny 5:00 do godziny 9:00. W trakcie kilku godzin funkcjonariuszom Wydziału Ruchu Drogowego udało się przebadać na zawartość alkoholu 622 kierowców. Niestety policjanci ujawnili osoby, które w dalszym ciągu jeżdżą „na podwójnym gazie”.Okazało się, że 3 z nich nie powinno kierować samochodami, z czego badanie 2 osób wykazało, że w stanie nietrzeźwości (powyżej 0,5 promila), a jeden z nich (0,2 – 0,5 promila). Oczywiście wszyscy stracili prawa jazdy. Policjanci przypominają i apelują, że takie kontrole oraz działania będą sukcesywnie powtarzane, aby na naszych drogach było coraz bezpieczniej.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


E - Zatorze Zmarł ksiądz prałat Jan Andrzejczak, były proboszcz parafii w Pyzdrach Postępactwo, czyli konińskie brednie o tolerancji Jeszcze gorzej do Warszawy Niby nic na to nie wskazuje , ale - KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY Czytelnicy piszą - Oświadczenie w sprawie Marszu Tolerancji Budujemy mosty... Tolerancyjni zaatakowali nietolerancyjnych Komunikat ostrzegawczy - Deszcze Czytelnicy piszą - Partanina na Przemysłowej