Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 24.05.2018 r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Ocena: 18
18 0

Uprzejmie donoszę…

konin 13.02.2018 14:47

Uprzejmie donoszę…

Uprzejmie donoszę, że to było tak…

Nie sięgajmy zbyt daleko, ale mniej więcej cztery lata temu, Prawo i Sprawiedliwość właściwie wygrało wybory do Rady Miasta Konina. Na szczęście na miejscu znalazła się Zofia, wybitna działaczka tego ugrupowania, która szybciutko wywaliła kilku „pisowskich” radnych z partii. Niebezpieczeństwo zostało zażegnane.


Potem, jakoś tak się działo, że regionalne struktury PiS zamknięte były dla nowych członków. No nie to, że formalnie, ale byli działacze społeczni z Turku czy Koła, którzy czekali na przyjęcie dwa, trzy lata. I dobrze, bo nadmiar nowych szabel czasami mógłby na sejmiku zmienić nam światłe kierownictwo…

Potem były konferencje sprawozdawczo - wyborcze. Tutaj już całe kierownictwo, to trzeba przyznać, zachowało się roztropnie.

Niby nic, tyle tylko, że kandydatów na delegatów  na zjazd krajowy  zgłaszać było można co najmniej dwa tygodnie przed konferencją o której, przypadkowo część delegatów zawiadomiono na trzy dni przed.

Wiadomo, że mogły być „ jaja” , więc na wszelki wypadek nie wpuszczono na salę dziennikarzy. Jeden się dostał, a rozeźlona Pani Z. wygarnęła mu do magnetofony, że ma wyjść „ bo znowu napiszecie co chcecie”.

Następną konferencję Pani Z. urządziła w Ślesinie i przed drzwiami ustawiła pretorian z firmy ochroniarskiej.

Z jakiś powodów, no bo nie z tych wymienionych powyżej oczywiście, Pani Z. straciła nagle łaski posła Witolda Czarneckiego, a wraz z łaskami klucze do biura poselskiego będącego jednocześnie biurem regionalnym PiS.

Teraz najlepsze…

Jak twierdzi dziennik „Fakt”, Pani Zofia postanowiła poskarżyć się na swój los Samemu Prezesowi. Zrobiła to ze zwykłą delikatnością podczas Miesięcznicy Smoleńskiej”, wręczając mały donosik  opakowany w folię.

I tu był błąd. Dziennik, dysponujący zapewne lepszą techniką niż my, zdołał odczytać co nieco z pisma: „(...) bez zasług i doświadczenia (...) piszą ironicznie i prześmiewczo (...) Witolda Czarneckiego..”

I tu jednak mamy przewagę lokalną nad dziennikiem centralnym polegającą na znajomości realiów. To - naszym zdaniem - nie jest donos na Witolda Czarneckiego, posła. Pani Z. Donosi ,że: „ tęskni do Witolda Czarneckiego’, a „ lokalne media piszą o Niej ironicznie i prześmiewczo”. I jest w tym część prawdy…

Adam Zagórski

 

DA! Data: 13.02.2018 20:36 ID:9708
Co to jest na tym zdjęciu bo podobieństwo tych postaci jest uderzające?
DA! Data: 13.02.2018 20:36 ID:9709
Co to jest na tym zdjęciu bo podobieństwo tych postaci jest uderzające?
koninianin Data: 13.02.2018 20:49 ID:9710
Nie potrafię zrozumieć jak ta osoba zyskała zaufanie posła Czarnieckiego? Może ktoś to wytłumaczyć?
OPTY Data: 16.02.2018 23:04 ID:9714
NAJBLIZSZE WYBORY PIS w KONINIE MA JUZ PRZEGRANE !!!
nie Data: 22.02.2018 20:03 ID:9736
PiS tak,Zofia Itman NIE
Krystyna Data: 23.02.2018 13:49 ID:9740
PiS NIE, Zofia Itman 3 x NIE
Rademenes Data: 23.02.2018 14:03 ID:9741
Jedno warte drugiego. Tak to jest jak spadochroniarze reprezentują region. Do współzarządzania dobierają słabe zdegenerowane jednostki, po to by im nie zagrażały. Selekcja negatywna trwa.
Antek Data: 26.02.2018 13:56 ID:9806
Czarne chmury na koninem....... Albo reaktywacja PRL-u, albo "dobra zmiana", która miasto doprowadzi do zupełnej ruiny !!!

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


E - Zatorze Postępactwo, czyli konińskie brednie o tolerancji Niby nic na to nie wskazuje , ale - KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY Czytelnicy piszą - Oświadczenie w sprawie Marszu Tolerancji KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY - Znowu burze Tolerancyjni zaatakowali nietolerancyjnych Czytelnicy piszą - Przerosło Urząd Miasta Budujemy mosty... Czytelnicy piszą - Partanina na Przemysłowej Policjanci po służbie zatrzymali pijanego kierowcę