Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 27.05.2018 r. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Ocena: 1
1 0

Ferie w KDK

Konin 13.02.2018 12:23

Ferie w KDK

Taniec, śpiew, muzyka, film, plastyka – zapraszamy do Konińskiego Domu Kultury na ,,Artystyczne Ferie’’.


Oferta KDK jest skierowana do dzieci i młodzieży od 5 do 15 lat, chcących spróbować swoich sił na parkiecie, przy mikrofonie, z instrumentem, kamerą lub pędzlem w ręku. Każdy jest mile widziany, każdy może ciekawie spędzić czas. A może przy okazji odkryje ukryte dotąd zdolności, pasje. Zajęcia podczas ,,Artystycznych Ferii’’ prowadzą instruktorzy z KDK. Nie trzeba się na nie zapisywać (z wyjątkiem zajęć plastycznych), wszystkie są też za darmo.

- Kiedy wstaniecie rano i poczujecie, że chcecie mieć kontakt z kulturą, nauczyć się tańczyć, śpiewać, grać na instrumentach, wtedy zapraszamy do KDK na artystyczne zajęcia – mów Małgorzata Kazuś, kierownik działu artystycznego w Konińskim Domu Kultury.

Zapraszamy także dorosłych mieszkańców Konina, którzy są zainteresowani działalnością naszych zespołów: ,,Agharta’’ czy kapeli podwórkowej ,,Z kopyta’’, a może zespołu wokalnego seniorów ,,Fantazja’’.

Na stronie internetowej Konińskiego Domu Kultury kdk.konin.pl można znaleźć szczegółowy program artystycznych zajęć w ferie zimowe.

Miłośników filmów zapraszamy również do kina na ,,Zimowe granie na ekranie’’. Filmy familijne będą wyświetlane przez całe ferie od poniedziałku do piątku, zawsze o godz. 12.00. A w repertuarze znajdą się między innymi:  , ,,Ozzy’’, ,,Mały Książę’’, ,,Robinson Crusoe’’, ,,Fru!’’, ,,Dzieciak rządzi’’ czy ,,Kapitan Majtas’’. Bilety, dzięki dofinansowaniu z Europa Cinemas kosztują 5 zł.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


E - Zatorze Zmarł ksiądz prałat Jan Andrzejczak, były proboszcz parafii w Pyzdrach Postępactwo, czyli konińskie brednie o tolerancji Jeszcze gorzej do Warszawy Niby nic na to nie wskazuje , ale - KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY Budujemy mosty... Czytelnicy piszą - Oświadczenie w sprawie Marszu Tolerancji Tolerancyjni zaatakowali nietolerancyjnych Komunikat ostrzegawczy - Deszcze Czytelnicy piszą - Partanina na Przemysłowej