Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 27.04.2018 r. Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Ocena:

Wykonaj przelew życia...

Koło 13.02.2018 11:02

Wykonaj przelew życia...

Szanowni Mieszkańcy, Funkcjonariusze i Druhowie powiatu kolskiego. Pod patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji organizowana jest już drugas odsłona akcji „spoKREWnieni służbą”. Celem akcji jest oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym poprzez honorowe oddanie krwi.


Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kole wraz z Oddziałem Rejonowym PCK w Kole serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do oddania krwi. Zbiórka odbędzie się w dniu 22 marca 2018 roku (czwartek) od godz. 8.00 do 12.00 w sali domu parafialnego przy kościele farnym w Kole, ul. Kościelna 10. Przypominamy o zabraniu dowodu tożsamości. W dniu oddania krwi przysługuje dzień wolny od pracy i nauki.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Zakaz wstępu do lasu! Opryski w Nadleśnictwie Grodziec Z ostatniej chwili ! Urszula Maciaszek kandydatką na Prezydenta Konina ? KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY BURZE ! Miss Polski UK & Ireland z ... Konina Promocyjne ceny biletów PKS dla Mieszkańców Gminy Rzgów Na majówkę do Biskupina KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY BURZE !