Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 24.05.2018 r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Ocena:

Wykonaj przelew życia...

Koło 13.02.2018 11:02

Wykonaj przelew życia...

Szanowni Mieszkańcy, Funkcjonariusze i Druhowie powiatu kolskiego. Pod patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji organizowana jest już drugas odsłona akcji „spoKREWnieni służbą”. Celem akcji jest oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym poprzez honorowe oddanie krwi.


Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kole wraz z Oddziałem Rejonowym PCK w Kole serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do oddania krwi. Zbiórka odbędzie się w dniu 22 marca 2018 roku (czwartek) od godz. 8.00 do 12.00 w sali domu parafialnego przy kościele farnym w Kole, ul. Kościelna 10. Przypominamy o zabraniu dowodu tożsamości. W dniu oddania krwi przysługuje dzień wolny od pracy i nauki.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


E - Zatorze Postępactwo, czyli konińskie brednie o tolerancji Niby nic na to nie wskazuje , ale - KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY Czytelnicy piszą - Oświadczenie w sprawie Marszu Tolerancji KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY - Znowu burze Tolerancyjni zaatakowali nietolerancyjnych Czytelnicy piszą - Przerosło Urząd Miasta Budujemy mosty... Czytelnicy piszą - Partanina na Przemysłowej Policjanci po służbie zatrzymali pijanego kierowcę