Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 20.05.2018 r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Ocena:

Bezpieczna droga do celu

konin 12.02.2018 09:25

Bezpieczna droga do celu

Według zgłoszeń dokonywanych za pomocą narzędzia jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Koninie są rozdysponowani do pełnienia służby.


I tak w roku 2017 mieszkańcy zgłosili aż 64 razy, że na ulicy Licheńskiej w Woli Podłężnej dochodzić ma do przekraczania prędkości, od początku roku takiego samego zgłoszenia dokonano dwukrotnie. W związku z powyższym funkcjonariusze Wydziału Prewencji oraz Ruchu Drogowego postanowili podnieść świadomość kierowców właśnie w tym miejscu i wspólnie rozdawali ulotki,w których można znaleźć informacje z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Dzięki programowi „Razem dla bezpieczeństwa”, które zostało wdrożone od stycznia 2018 roku w całym powiecie konińskim policjanci dzielnicowi w sposób szczególny będą reagować na informację pochodzące od mieszkańców.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Postępactwo, czyli konińskie brednie o tolerancji E - Zatorze Dżem, Margaret, Wanda i Banda Wiadomość dobra i zła Niby nic na to nie wskazuje , ale - KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY Czytelnicy piszą - Oświadczenie w sprawie Marszu Tolerancji KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY - Znowu burze Czytelnicy piszą - Przerosło Urząd Miasta Tolerancyjni zaatakowali nietolerancyjnych Czytelnicy piszą - Partanina na Przemysłowej