Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 21.05.2018 r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ocena: 2
2 0

Jedyny taki bal

Konin 07.02.2018 12:56

Jedyny taki bal

Na kolejnym Balu Warsztatów Terapii Zajęciowej Ziemi Konińskiej spotkało się w wtorek (6 lutego) prawie pół tysiąca osób. Bal otworzyli wspólnie Krystyna Chowańska, prezes konińskiego TPD, Krystyna Pokora, szefowa WTZ oraz zastępca prezydenta Konina Sławomir Lorek.


W gościnnych progach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej już po raz 22. odbyła się największa impreza taneczna dla uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z Konińskiego.  Po części oficjalnej na parkiet wkroczyli tancerze z zespołu „Uśmiech” z Liśca Wielkiego, którzy poprowadzili tradycyjnego poloneza. Po nim dali jeszcze mini-występ gromko oklaskiwani przez publiczność.

A później na kilka godzin salę przejęli we władanie tancerze i tancerki z WTZ Konińskiego. Nie było żadnych barier, żadnych przeszkód. Bardzo smakowały ciasta przygotowane własnoręcznie przez uczestników Warsztatów oraz ich opiekunów.

- To jedyny taki bal w Wielkopolsce. Jest też największy i najpiękniejszy – podkreślała prezes Krystyna Chowańska zapowiadając już za rok kolejne taneczne spotkanie.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Postępactwo, czyli konińskie brednie o tolerancji E - Zatorze Dżem, Margaret, Wanda i Banda Wiadomość dobra i zła Niby nic na to nie wskazuje , ale - KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY Czytelnicy piszą - Oświadczenie w sprawie Marszu Tolerancji KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY - Znowu burze Czytelnicy piszą - Przerosło Urząd Miasta Tolerancyjni zaatakowali nietolerancyjnych Czytelnicy piszą - Partanina na Przemysłowej