Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 27.05.2018 r. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Ocena:

Wypadek na DK 92 w Mariampolu

Kościelec 06.02.2018 13:27

Wypadek na DK 92 w Mariampolu

3 lutego 2018r. o godzinie 8.30 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Mariampol gm. Kościelec.


Na krajowej 92 doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych: Skoda Octawia i Peugeot 307. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z JRG Koło oraz jeden zastęp z OSP Trzęśniew. W wyniku rozpoznania na miejscu zdarzenia kierujący działaniem ratowniczym ustalił, że pojazdami podróżowali tylko kierowcy, którzy nie odnieśli żadnych obrażeń. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu prądu od akumulatorów w obu pojazdach i zakręceniu zaworu  butli LPG. W działaniach ratowniczych brało udział 14 ratowników. Łączny czas trwania akcji ratowniczej wyniósł 48 minut. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi Policja.

Tekst; mł. bryg. Jacek Wiśniewsk


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


E - Zatorze Zmarł ksiądz prałat Jan Andrzejczak, były proboszcz parafii w Pyzdrach Postępactwo, czyli konińskie brednie o tolerancji Jeszcze gorzej do Warszawy Niby nic na to nie wskazuje , ale - KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY Budujemy mosty... Czytelnicy piszą - Oświadczenie w sprawie Marszu Tolerancji Tolerancyjni zaatakowali nietolerancyjnych Komunikat ostrzegawczy - Deszcze Czytelnicy piszą - Partanina na Przemysłowej