Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 21.05.2018 r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ocena:

Kobiety w KaDeKa

Konin 05.02.2018 16:29

Kobiety w KaDeKa

Wystawa, film, koncert – taki będzie Dzień Kobiet w Konińskim Domu Kultury.

Na wydarzenia dla kobiet, i oczywiście towarzyszących im panów, zapraszają: Konin Miasto Kobiet, Koniński Dom Kultury i Kino Centrum. 8 marca w Strefie K otworzymy wystawę zatytułowaną ,,Kobiety’’, dla pań zagrają Mirek i Irek a w Kinie Centrum wyświetlimy film ,,Kobieta sukcesu’’.


Wernisaż KOBIETY

,,Kobiety” to tytuł wystawy przygotowanej przez Atelier KreDKa z Konińskiego Domu Kultury. Wernisaż odbędzie się 8 marca o godz. 17.00 w Strefie K Konińskiego Domu Kultury.

Młodzi plastycy pod okiem Katarzyny Mijakowskiej, artystki i opiekuna Atelier przygotowali 40 prac inspirowanych fotografiami oraz swoją wyobraźnią.

Na wystawie zaprezentuje się 22 amatorów plastyków: Michalina Pawlak, Aleksandra Jagodzińska, Anna Szkudlarek, Małgorzata Sarnowska, Natalia Błaszczyk, Aleksandra Głowacka, Aleksandra Trzuskolas, Weronika Bilska, Martyna Waligóra, Amelia Krakowska, Marta Romanowska, Gabriela Wałowska, Wiktoria Wiecheć, Alicja Jagodzińska, Michalina Czajka, Damian Nowak, Sebastian Kozubek, Kacper Karczewski, Miłosz Deżurko, Gabriela Kowalska, Gabriela Gilewska, Karolina Wałęza.

Mirek i Irek dla kobiet sukcesu

Każda dama to kobieta sukcesu. W podziękowaniu za uśmiech, tolerancję i ogromną pracę Ireneusz Ryś i Mirosław Grzanka, muzycy z Konińskiego Domu Kultury, zagrają dla pań w foyer KDK. – Będzie to koncert pełen wzruszeń - mówią panowie. Mirek i Irek rozpoczną koncert 8 marca o godz. 17.20. Wydarzenie towarzyszyć będzie wernisażowi ,,Kobiety”.

,,Kobieta sukcesu’’ w Kinie CENTRUM

8 marca o godz. 18.00 zapraszamy na film ,,Kobieta sukcesu’’. Będzie to premiera z niespodziankami. Nie zabraknie konkursów i upominków. A film ,,Kobieta sukcesu’’ powinien przypaść koniniankom do gustu. Główną bohaterką jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Jak zakończy się ta historia panie dowiedzą się 8 marca w Kinie Centrum w Konińskim Domu Kultury.

Iga Data: 06.02.2018 12:29 ID:9691
W artykule nie ma informacji o tym, czy wstęp jest wolny , czy obowiązują bilety bądź zaproszenia. Proszę o uzupełnienie informacji.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Postępactwo, czyli konińskie brednie o tolerancji E - Zatorze Dżem, Margaret, Wanda i Banda Wiadomość dobra i zła Niby nic na to nie wskazuje , ale - KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY Czytelnicy piszą - Oświadczenie w sprawie Marszu Tolerancji KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY - Znowu burze Czytelnicy piszą - Przerosło Urząd Miasta Tolerancyjni zaatakowali nietolerancyjnych Czytelnicy piszą - Partanina na Przemysłowej