Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 21.05.2018 r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ocena:

Serce dla Michałka

Stare Miasto 05.02.2018 09:27

Serce dla Michałka

 
8 lutego 2018 r. od godziny 8:50 do 12:20 w obiekcie dydaktyczno-sportowym w ZSEU w Żychlinie (ul. Modrzewiowa 2) odbywać się będą charytatywne Walentynki dla Michałka Jędro - "Serce dla Michałka".
Michałek Jędro, nienarodzony chłopiec z bardzo ciężką wadą serca - zespołem Fallota, potrzebuje pilnie Państwa pomocy!.

Kiedy Michaś przyjdzie na świat, rozpocznie się dramatyczna walka o życie. Mama Michałka w szpitalu musi znaleźć się już w lutym. W dniu narodzin serduszko Michasia będzie zbyt słabe, aby samodzielnie pompować krew. Jak najszybciej potrzebna będzie operacja – ta najważniejsza, bo ratująca życie maleństwa. Konieczna jest jednoetapowa operacja serca, która możliwa jest tylko w Klinice Uniwersyteckiej w Munster w Niemczech, u prof. Edwarda Malca, na którą potrzeba jest kwota 166053 zł.

"Prosimy, pomóżcie nam, by Świat dla nas nie przestał istnieć, żeby serduszko Michała biło dla nas – tak samo, jak nasze dla niego. Choć jeszcze nie ma go na świecie, kochamy go najmocniej, jak potrafimy." - przyszli rodzice Michałka – Marta i Marek

Od 8:50 do 12:20 przewidziany jest walentynkowy kiermasz. Sprzedawane będą wypieki uczniów ZSEU, maskotki i kartki walentynkowe, można będzie zakupić swoją karykaturę, powróżyć z ręki, skorzystać z poczty walentynkowej.
Od 9:40 do 11:25 zaplanowane są mecze siatkówki - uczniowie kontra nauczyciele, wejście na mecz za symboliczną cegiełkę.
Zapraszamy do ZSEU wszystkich tych, którzy chcieliby wesprzeć przyszłych rodziców Michałka.
 
organizatorzy:
Szkolny Klub Wolontariatu w ZSEU w Żychlinie (opiekunowie Justyna Arent, Anna Walkowiak)
Marcin Kieliszak
Samorząd Uczniowski ZSEU w Żychlinie
Pavulon Data: 05.02.2018 09:37 ID:9688
Podajcie,proszę jakiś nr konta. Chętnie wspomogę "z odległości"

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Postępactwo, czyli konińskie brednie o tolerancji E - Zatorze Dżem, Margaret, Wanda i Banda Wiadomość dobra i zła Niby nic na to nie wskazuje , ale - KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY Czytelnicy piszą - Oświadczenie w sprawie Marszu Tolerancji KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY - Znowu burze Czytelnicy piszą - Przerosło Urząd Miasta Tolerancyjni zaatakowali nietolerancyjnych Czytelnicy piszą - Partanina na Przemysłowej