Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 21.04.2018 r. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Ocena:

Spotkanie Kolskiego Związku Niewidomych

KOŁO 11.01.2018 09:52

Spotkanie Kolskiego Związku Niewidomych

W dniu 09 stycznia b.r. w restauracji MILKA odbyło się spotkanie noworoczne członków zrzeszonych w  Kolskim Związku Niewidomych. Przybyło wielu zaproszonych gości.


Koncert poprowadził Pan Jarosław Kubski – Prezes Związku. W imieniu Zastępcy Burmistrza Miasta Koła Pani Elżbiety Modrzejewskiej najserdeczniejsze  życzenia świąteczne złożyła Naczelnik Wydziału Oświaty Pani Katarzyna Michalak, natomiast w imieniu radnych Rady Miejskiej w Kole życzenia przekazała radna Pani Alicja Wapińska. Świąteczny nastój podkreślił koncert kolęd w wykonaniu uczniów Szkoły Integracji Twórczej w Milinie.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Pójdą do tych, których nie ma w kościele Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Mury idą w górę Remont wiaduktu na Rumiankowej w Koninie Kino za 5 złotych w Starym Mieście Uwaga, kierowcy! Zmiany na skrzyżowaniu Kolskiej i Europejskiej w Koninie. Stanisław Świerk z Konina czwartym wicemisterem Warszawy Z ostatniej chwili ! Urszula Maciaszek kandydatką na Prezydenta Konina ? KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY BURZE ! Miss Polski UK & Ireland z ... Konina