Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 22.04.2018 r. Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji

Ocena: 1
1 0

Biblioteka dziecięca ma nową siedzibę

konin 09.01.2018 09:53

Biblioteka dziecięca ma nową siedzibę

Filia dla Dzieci i Młodzieży w Koninie została przeniesiona z ulicy Powstańców Wielkopolskich 14 do budynku głównego Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Dworcowej 13. Pomieszczenia zostały przystosowane do potrzeb małych czytelników. Jest tam bajkowy klimat i domowa atmosfera, która sprzyja wypożyczaniu i czytaniu książek.


Warto dodać, że w ubiegłym roku przybyło książek dla dzieci i młodzieży. Księgozbiór filii wzbogacony został o blisko 700 pozycji. Biblioteka na co dzień współpracuje z konińskimi szkołami i przedszkolami. Organizowane są spotkania autorskie, lekcje biblioteczne, zajęcia edukacyjne, wycieczki, wystawy oraz promocje nowości literackich.

Mali czytelnicy mają też do dyspozycji bogatą Wypożyczalnię Książek Mówionych i Zbiorów Muzycznych.

henryk Data: 09.01.2018 14:52 ID:9596
tylko wejść do niej nie sposób, potrzeba tu atlety a nie dziecięcej rączki do otworzenia drzwi tej skarbnicy.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Mury idą w górę Remont wiaduktu na Rumiankowej w Koninie Kino za 5 złotych w Starym Mieście Stanisław Świerk z Konina czwartym wicemisterem Warszawy Z ostatniej chwili ! Urszula Maciaszek kandydatką na Prezydenta Konina ? KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY BURZE ! Miss Polski UK & Ireland z ... Konina Miliony na energię odnawialną Puchary Tańczących Trzewiczków dla zespołów z KDK