Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 24.04.2018 r. Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Ocena:

Dodatkowe wyposażenie świetlic

Malanów 08.01.2018 11:05

Dodatkowe wyposażenie świetlic

Dzięki środkom finansowym Gminy Malanów zostało zakupione wyposażenie do świetlic wiejskich w Miłaczewie i Dziadowicach – Folwark.   W ramach zrealizowanego przedsięwzięcia świetlica w  Dziadowicach - Folwark wzbogaciła się o nowe meble kuchenne (3 trzy szafki i stół z wysokiej jakości stali nierdzewnej) oraz patelnię gazową.


Natomiast w świetlicy w Miłaczewie została doposażona duża sala. Zakupione zostały stoły i krzesła, które sprawią, że świetlica będzie służyć sołectwu do organizowania uroczystości i  okolicznościowych spotkań mieszkańców.

Łączny koszt realizacji tych zakupów wyniósł 11.460,38 zł

Doposażenie świetlic z pewnością przyczyni się do pełnego wykorzystania istniejących obiektów oraz wzrostu aktywności mieszkańców.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Stanisław Świerk z Konina czwartym wicemisterem Warszawy Z ostatniej chwili ! Urszula Maciaszek kandydatką na Prezydenta Konina ? KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY BURZE ! Miss Polski UK & Ireland z ... Konina Promocyjne ceny biletów PKS dla Mieszkańców Gminy Rzgów Miliony na energię odnawialną Na majówkę do Biskupina