Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 22.04.2018 r. Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji

Ocena:

Brązowy medal Darii Walczykiewicz

Konin 08.01.2018 10:47

Brązowy medal Darii Walczykiewicz

Brązowy medal zdobyła Daria Walczykiewicz, zawodniczka Zagłębie-Relax Konin w ogólnopolskich Otwartych Zawodach Trójboju Siłowego Klasycznego, które odbyły się w w sobotę 6 stycznia w Ostrowie Wielkopolskim. 


W zawodach zorganizowanych przez Siłownię Proces wystartowało 14 kobiet, które klasyfikowane były w kategorii open według punktów Wilks'a tj.po przeliczeniu łącznego wyniku uzyskanego w trójboju w stosunku do wagi ciała. 
 
Daria Walczykiewicz uzyskała 282,5 kg w trójboju i z wynikiem 303,77 punktów Wilks'a zajęła 3 miejsce. Uzyskany wynik jest nowym rekordem życiowym konińskiej zawodniczki - lepszy od poprzedniego o 10 kg. 
 
Na wynik łączny w TSK złożyły się: 
95,0 kg w przysiadzie, 
72,5 kg w wyciskaniu, 
115,0 kg w martwym ciągu. 
 
Szczyt formy Daria szykuje na Puchar Polski, który odbędzie się w połowie marca.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Mury idą w górę Kino za 5 złotych w Starym Mieście Stanisław Świerk z Konina czwartym wicemisterem Warszawy Z ostatniej chwili ! Urszula Maciaszek kandydatką na Prezydenta Konina ? KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY BURZE ! Miss Polski UK & Ireland z ... Konina Promocyjne ceny biletów PKS dla Mieszkańców Gminy Rzgów Miliony na energię odnawialną Puchary Tańczących Trzewiczków dla zespołów z KDK