Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 22.04.2018 r. Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji

Ocena: -1
0 1

Nominacja w Turku

Turek 08.01.2018 09:31

Nominacja w Turku

W Komendzie Miejskiej PSP w Kaliszu zastępca ministra spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński w asyście komendanta głównego PSP gen. brygadiera Leszka Suskiego oraz bryg. Andrzeja Bartkowiaka wielkopolskiego komendanta wojewódzkiego PSP wręczył akt powołania na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego PSP w Turku kpt. Piotrowi Pietrucha.


Przez cały okres służby pogłębiał swoją wiedzę podczas udziału w warsztatach w kraju i za granicą. W roku 2012 ukończył Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie uzyskując tytuł inżyniera pożarnictwa. W 2017 r ukończył studia magisterskie na kierunku zarządzania w Łódzkiej Społecznej Akademii Nauk.

Kpt. Piotr Pietrucha jest mieszkańcem Turku, ma 36 lat, jest żonaty i posiada dwójkę dzieci. Od dnia 01 sierpnia 2017 roku pełnił obowiązki zastępcy komendanta powiatowego PSP w Turku.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Mury idą w górę Kino za 5 złotych w Starym Mieście Stanisław Świerk z Konina czwartym wicemisterem Warszawy Z ostatniej chwili ! Urszula Maciaszek kandydatką na Prezydenta Konina ? KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY BURZE ! Miss Polski UK & Ireland z ... Konina Promocyjne ceny biletów PKS dla Mieszkańców Gminy Rzgów Miliony na energię odnawialną Puchary Tańczących Trzewiczków dla zespołów z KDK