Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 24.04.2018 r. Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Ocena:

Kalendarze zostały rozdane

Słupca 28.12.2017 13:40

Kalendarze zostały rozdane

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy zakończyła akcję rozdawania w miesiącu grudniu kalendarzy ściennych na 2018 r. Funkcjonariusze w ramach działań prewencyjnych odwiedzili wszystkie szkoły podstawowe oraz gimnazja na terenie powiatu. Uczniów szkół zapoznano z zasadami konkursu organizowanego przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej, którego szczegóły znajdują się na odwrocie kalendarza.


Akcja rozdawania kalendarzy była doskonałym momentem do przypomnienia dzieciom podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z lodowisk, a także jakie niebezpieczeństwa niesie ze sobą tlenek węgla podczas ogrzewania domostw w okresie zimowym.

Łącznie nasi funkcjonariusze odwiedzili 26 szkół, z czego w pogadankach wzięło udział 3844 uczniów.

Tekst: st.sekc. Marcin Nachowiak


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Stanisław Świerk z Konina czwartym wicemisterem Warszawy Z ostatniej chwili ! Urszula Maciaszek kandydatką na Prezydenta Konina ? KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY BURZE ! Miss Polski UK & Ireland z ... Konina Promocyjne ceny biletów PKS dla Mieszkańców Gminy Rzgów Miliony na energię odnawialną Na majówkę do Biskupina