Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 21.04.2018 r. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Ocena: -1
0 1

Nowe autobusy dla MZK

Konin 23.12.2017 07:14

Nowe autobusy dla MZK

W piątek (22 grudnia) na Placu Wolności zaprezentowano 8 nowych autobusów Scania zakupionych dla Miejskiego Zakładu Komunikacji.


Pojazdy, które kupił koniński MZK są bardzo nowoczesne, wykonane z aluminium oraz przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych. Autobusy spełniają także normę emisji spalin EURO 6. Wyposażone są między innymi w monitoring, automaty do sprzedaży biletów, klimatyzację w całej przestrzeni pasażerskiej. Ponadto w każdym autobusie znajduje się panel LCD, wyświetlający trasę oraz kolejne przystanki. Komora silnika wyposażona jest w system detekcji i gaszenia pożarów.

Łączna wartość umowy to 9.817.368 zł i została ona zrealizowana dzięki projektowi „Stworzenie zintegrowanego systemu komunikacji publicznej na terenie KOSI” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Mury idą w górę Remont wiaduktu na Rumiankowej w Koninie Kino za 5 złotych w Starym Mieście Uwaga, kierowcy! Zmiany na skrzyżowaniu Kolskiej i Europejskiej w Koninie. Stanisław Świerk z Konina czwartym wicemisterem Warszawy Z ostatniej chwili ! Urszula Maciaszek kandydatką na Prezydenta Konina ? KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY BURZE ! Miss Polski UK & Ireland z ... Konina Puchary Tańczących Trzewiczków dla zespołów z KDK