Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 24.04.2018 r. Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Ocena: -4
1 5

Andrzej Rozenek wzywa w Koninie byłych funkcjonariuszy SB „ do działania”

Konin 15.12.2017 08:47

Andrzej Rozenek wzywa w Koninie byłych funkcjonariuszy SB „ do działania”

Na spotkanie z byłymi funkcjonariuszami Służby Bezpieczeństwa  zorganizowane przez konińską lewice, przybył jeden z czołowych przedstawicieli tego ugrupowania Andrzej Rozenek.


Spotkanie poświęcone było Ustawie Deubekizacyjnej, która - przypomnijmy - odbiera przywileje finansowe byłym pracownikom SB. Rozenek zapowiedział, że Partia będzie bronić funkcjonariuszy. ( mówiło się w końcu : „ Bijące serce partii”.) Wezwał także byłych SBków do działania .

Między innymi powiedział : „ W waszym otoczeniu są biura poselskie, mieszkania ludzi z PiS-u. To ci, którzy wam to zrobili. Oni nie mogą czuć się komfortowo. Zrobili wam największe świństwo, jakie można zrobić człowiekowi. Uważam, że waszym zadaniem jest teraz wrócić do pracy. Wyciągnąć na wierzch wszystkie świństwa – nepotyzm, korupcję, kolesiostwo, pijaństwo. Nie ma tu litości. Wróg jest bezlitosny. My też dla niego musimy być bezlitośni.”

Apel chyba zbędny, bo towarzysze z bezpieczeństwa zawsze byli bezlitośni.

A.Z.

zdumiony Data: 15.12.2017 13:17 ID:9515
To nie kwalifikuje przypadkiem pod jakiś paragraf ? czy to jest gdzieś nagrane ?
su_arez@wp.pl Data: 15.12.2017 15:41 ID:9517
To ubecja i sb robiła przez kilkadziesiąt lat największe świństwa, niech się cieszą ze w 89 roku spadli na 4 łapy, bo już wtedy trzeba było im zabrać przywileje, rozenek to sobie możesz bajki opowiadać o Zbiku i ormowcach! Palikot juz ci kasy nie daje. ?
Maciej Wierciński Data: 15.12.2017 16:25 ID:9518
No cóż lewizna zawsze miała swoje metody. I na nic był cały stan wojenny. I dziesięciolecia wysługiwania sie Moskwie.
kuzia Data: 15.12.2017 20:43 ID:9519
Niech oni się cieszą, że nie siedzą w więzieniach... A POWINNI !!!!!!!!!

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Stanisław Świerk z Konina czwartym wicemisterem Warszawy Z ostatniej chwili ! Urszula Maciaszek kandydatką na Prezydenta Konina ? KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY BURZE ! Miss Polski UK & Ireland z ... Konina Promocyjne ceny biletów PKS dla Mieszkańców Gminy Rzgów Miliony na energię odnawialną Na majówkę do Biskupina