Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 20.05.2018 r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Ocena: 1
1 0

350 kilo karmy dla bezdomnych zwierząt od uczniów ZSBiKZ

07.12.2017 14:11

350 kilo karmy dla bezdomnych zwierząt od uczniów ZSBiKZ

350 KG KARMY OD UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ BUDOWNICTWA I KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO DLA PODOPIECZNYCH KONIŃSKIEGO SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZAT !!!

 


Na przełomie października i listopada 2017r. w ZSBiKZ zorganizowana została, po raz kolejny , zbiórka karmy dla zwierząt z konińskiego schroniska. Uczniowie szkoły , kolejny raz ,pokazali swoją wrażliwość angażując się w tę piękną inicjatywę. W sumie szkoła zebrała ponad 350 kg karmy. W dniu 5 grudnia zwycięzcy zbiórki – klasa 4 tgd, wraz z opiekunami akcji panią Małgorzatą Kucal -Wątrobą i panią Dominiką Ostrowską przekazali karmę pracownikom konińskiego schroniska. Nagrodą dla klasy, która uzbierała największą ilość karmy był kupon na 5 mega pizz ufundowany przez Pizzerię K2 na Zatorzu.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Postępactwo, czyli konińskie brednie o tolerancji Dżem, Margaret, Wanda i Banda E - Zatorze Wiadomość dobra i zła Czytelnicy piszą - Oświadczenie w sprawie Marszu Tolerancji KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY - Znowu burze Niby nic na to nie wskazuje , ale - KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY Czytelnicy piszą - Przerosło Urząd Miasta Tolerancyjni zaatakowali nietolerancyjnych Czytelnicy piszą - Partanina na Przemysłowej