Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 20.05.2018 r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Ocena: 2
2 0

Zostań jednym z nas !

Konin 07.12.2017 10:42

Zostań jednym z nas !

Pod takim hasłem funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie przeprowadzili spotkanie z uczniami klas mundurowych.


Podczas spotkania rozmawiano przede wszystkim o pracy Policji, o obowiązkach, trudach oraz zadaniach z nią związanych. W zawód policjanta wpisują się różnorodne działania, których istotą jest udzielanie wsparcia ludziom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych. By ją pełnić, trzeba odpowiednich predyspozycji i osobowości. W każdym swoim najmniejszym działaniu wymaga refleksji na temat poszanowania wartości drugiego człowieka.

Policjanci opowiadali o procesie rekrutacji oraz o najtrudniejszych według nich sytuacjach związanych ze służbą w Policji z jakimi się spotkali.

Spotkaniu towarzyszyły pokazy filmów oraz zdjęć z różnych akcji policyjnych, prezentacji i opisu specyfiki służby w różnych pionach pracy policyjnej.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Postępactwo, czyli konińskie brednie o tolerancji Dżem, Margaret, Wanda i Banda E - Zatorze Wiadomość dobra i zła Czytelnicy piszą - Oświadczenie w sprawie Marszu Tolerancji KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY - Znowu burze Niby nic na to nie wskazuje , ale - KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY Czytelnicy piszą - Przerosło Urząd Miasta Tolerancyjni zaatakowali nietolerancyjnych Czytelnicy piszą - Partanina na Przemysłowej