Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 27.04.2018 r. Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Ocena:

Rewitalizacja konińskiej Starówki

Konin 13.11.2017 09:57

Rewitalizacja konińskiej Starówki

Zapraszamy 15 listopada na spotkanie dotyczące świadomości historycznej Koninian jako czynnika integrującego w ramach procesu rewitalizacji


W ramach projektu „Rewitalizacja konińskiej Starówki – opracowanie lokalnego programu rewitalizacji na lata 2016-2023 wraz z modelowym pilotażem, w 2017 r. zaplanowano cykl 7 spotkań dotyczących tematyki rewitalizacji. Spotkania są organizowane przez Konińską Izbę Gospodarczą przy współpracy z Urzędem Miejskim w Koninie.

Spotkanie dotyczące świadomości historycznej koninian jako czynnika integrującego w ramach procesu rewitalizacji odbędzie się 15 listopada 2017 r. w Auli I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Koninie (ul. Adama Mickiewicza 14) o godz. 16.00.

Podczas spotkania rozmawiać będziemy o identyfikacji i tożsamości lokalnej w ramach procesu rewitalizacji. Dowiemy się, jaka jest świadomość historyczna Koninian oraz w jaki sposób może się przyczynić do integracji mieszkańców obszaru rewitalizacji „Starówka”. Poznamy narzędzia rewitalizacji w kontekście tożsamości historycznej.

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu, szczególnie mieszkańców obszaru rewitalizacji „Starówka”, organizacje pozarządowe, nauczycieli i przedstawicieli instytucji kultury.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Zakaz wstępu do lasu! Opryski w Nadleśnictwie Grodziec Z ostatniej chwili ! Urszula Maciaszek kandydatką na Prezydenta Konina ? KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY BURZE ! Miss Polski UK & Ireland z ... Konina Promocyjne ceny biletów PKS dla Mieszkańców Gminy Rzgów Na majówkę do Biskupina KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY BURZE !