Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 25.06.2018 r. Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Ocena:

Medal dla Przewodniczącego ZT NSZZP w Słupcy

12.11.2017 09:24

Medal dla Przewodniczącego ZT NSZZP w Słupcy

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości oraz Dnia Służby Cywilnej policjanci i pracownicy Wielkopolskiej Policji otrzymali awanse, odznaczenia i wyróżnienia. W uroczystej zbiórce w Iglicy Międzynarodowych Targów Poznańskich, uczestniczyli także przedstawiciele związków zawodowych i nowo przyjęci policjanci. Wśród wyróżnionych znalazł się Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Słupcy Paweł Ławniczak.


W Iglicy Międzynarodowych Targów Poznańskich, z okazji Narodowego Święta Niepodległości oraz Dnia Służby Cywilnej, odbyła się uroczysta zbiórka policjantów oraz pracowników Wielkopolskiej Policji. W dniu Narodowego Święta Niepodległości – 11 listopada – dla podkreślenia znaczenia roli służby cywilnej i administracji państwowej - obchodzony jest Dzień Służby Cywilnej. Dlatego też wśród zgromadzonych podczas uroczystej zbiórki nie mogło zabraknąć pracowników Wielkopolskiej Policji, którzy każdego dnia swoją ciężką pracą wspierają mundurowych w działaniach na rzecz bezpieczeństwa. Medale i odznaczenia dla mundurowych i pracowników cywilnych wręczał Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka.

Wręczono również Medale Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa wielkopolskiego. Wśród wyróżnionych znalazł się Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjntów w Słupcy Paweł Ławniczak, który Brązowy Medal otrzymał z rąk podinsp. Andrzeja Szarego Przewodniczącego NSZZP woj. Wielkopolskiego.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Jednak grozi katastrofa Michał Kotlarski podejmuje wyzwanie Jak budowano przeprawę - Zupa zamiast betonu ? Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła W sprawie przeprawy, katastrofy i sprostowania Urzędu Miasta Znikające jezioro z satelity Sprostowanie W czwartek o godzinie 12.00 zawyją syreny alarmowe Czytelnicy piszą ... Wrzątek jest , tylko że chłodny Do Wrześni pociągiem