Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 27.04.2018 r. Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Ocena: 3
3 0

Pokaz Kotów Rasowych

Konin 06.11.2017 14:45

Pokaz Kotów Rasowych

Stowarzyszenia Hodowców Kotów SHK organizuje Pokaz Kotów Rasowych

Pokaz Kotów Rasowych w Koninie to niepowtarzalne wydarzenie które powstaje na prośbę mieszkańców.  Jest to pierwszy pokaz w Koninie


Będzie można zapoznać się z niesamowitymi kotami, których na co dzień nie widuje się na ulicach naszego miasta.

Koty które biorą udział w Pokazie to najpiękniejsi reprezentanci poszczególnych ras.             

 

Będzie można również zaopatrzyć się w niepowtarzalne artykuły dla kotów                                                   Oraz ważna informacja to taka że podczas pokazu będzie można uzyskać profesjonalne porady oraz ciekawe informacje dla miłośników jak i dla tych co kota już posiadają.

 

Koty które będzie można zobaczyć to między innymi : koty Brytyjskie,  Maine Coon , Norweskie Leśne, Devon Rex ,  Ragdoll, Tonkijskie, American Shorthair,  Egipskie mau ,  Orientalny Krótkowłosy,Rosyjskie niebieskie , Sphynx, Ocicat  oraz wiele innych bardzo ciekawych ras.

Pokaz odbędzie się tylko w niedzielę 12.11.2017  godzinach : 9:00 do 17:00 

Podczas Pokazu przygotowane będą dodatkowe  atrakcje dla dzie czyli kocie animacje. Tematyka oczywiście - kot . W programie animacji, kocie malowanie twarzy, koty z balonów, warsztaty plastyczne oraz wiele innych niespodzianek


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Zakaz wstępu do lasu! Opryski w Nadleśnictwie Grodziec Z ostatniej chwili ! Urszula Maciaszek kandydatką na Prezydenta Konina ? KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY BURZE ! Miss Polski UK & Ireland z ... Konina Promocyjne ceny biletów PKS dla Mieszkańców Gminy Rzgów Na majówkę do Biskupina KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY BURZE !