Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 24.05.2018 r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Ocena: 2
2 0

100 - letnie kino doczekało się remontu

Pyzdry 03.11.2017 06:47

100 - letnie kino doczekało się remontu

Stuletni obiekt, z którym związane na przestrzeni lat było życie kulturalne  miasta, ma szansę doczekać się potrzebnego remontu. Mowa o sali kina, znajdującej się w remizie OSP w Pyzdrach. Dziś doszło do podpisania umowy na jej kompleksową modernizację.


Realizacja projektu pn. ,,Przebudowa – modernizacja nowej siedziby Centrum Kultury Sportu i Promocji w Pyzdrach – etap I sala kinowo-widowiskowa właśnie się rozpoczęła. Pierwszym krokiem było podpisanie przez Burmistrza Pyzdr umowy z wybranym w drodze przetargu wykonawcą. Zadanie, według wcześniej opracowanego projektu i specyfikacji, wykonywać będzie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe REM-BUD ze Słupcy, reprezentowane przez Michała Juszczaka.
  Inwestycja, której koszt opiewa na kwotę ok. 450 tys. zł, będzie realizowana do końca marca. W przyszłym tygodniu rozpoczną się prace rozbiórkowe. Dziś prezentujemy zdjęcia sali kina przed remontem, a już niedługo będziemy informować was, jak ten obiekt się zmienia.

Kinoman Data: 03.11.2017 14:07 ID:9278
Ciekawe, czy wróci tam chocby sala kinowo - widiowiskowa ?

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


E - Zatorze Postępactwo, czyli konińskie brednie o tolerancji Niby nic na to nie wskazuje , ale - KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY Czytelnicy piszą - Oświadczenie w sprawie Marszu Tolerancji KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY - Znowu burze Tolerancyjni zaatakowali nietolerancyjnych Czytelnicy piszą - Przerosło Urząd Miasta Budujemy mosty... Czytelnicy piszą - Partanina na Przemysłowej Policjanci po służbie zatrzymali pijanego kierowcę