Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 27.04.2018 r. Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Ocena:

Autobusy nadal bez opłat

Konin 31.10.2017 14:23

Autobusy nadal bez opłat

Józef Nowicki, Prezydent Miasta Konina - po konsultacjach z dyrektorem MZK - podjął decyzję o przedłużeniu funkcjonowania darmowej komunikacji miejskiej na terenie Konina do dnia 12 listopada 2017 roku (włącznie).


Oznacza to, że do tego czasu - w autobusach MZK, na wszystkich liniach, nie obowiązują bilety: – W dalszym ciągu zachęcam mieszkańców Konina by na czas awarii przeprawy zrezygnowali z własnych samochodów i korzystali z komunikacji miejskiej – mówi prezydent Józef Nowicki. – Efekty tych działań są już zauważalne. Ruch pasażerski w autobusach MZK zwiększył się o około 15 proc. Analogicznie obserwujemy również wyraźnie mniejszy ruch na Trasie Bursztynowej.

Dodajmy, że bilety okresowe, w tym również 90-dniowe i roczne, których ważność przypada na czas przejazdów bezpłatnych w komunikacji miejskiej - zostają przedłużone o stosowny okres. W celu wyeliminowania wszelkich wątpliwości zaleca się ich przestemplowanie w kasach biletowych.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Zakaz wstępu do lasu! Opryski w Nadleśnictwie Grodziec Z ostatniej chwili ! Urszula Maciaszek kandydatką na Prezydenta Konina ? KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY BURZE ! Miss Polski UK & Ireland z ... Konina Promocyjne ceny biletów PKS dla Mieszkańców Gminy Rzgów Na majówkę do Biskupina KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY BURZE !