Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 21.04.2018 r. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Ocena: 3
3 0

Czytelnicy piszą - Czeski film

Konin 09.10.2017 15:49

Czytelnicy piszą - Czeski film

Nim z wielką pompą wyburzono Dworzec Autobusowy w Koninie, był tam rozkład jazdy, który informował o WSZYSTKICH autobusach jakie jadą z Konina, do Konina i przez Konin.


Dzisiaj nie ma dworca, nie ma rozkładu jazdy, a bezradne Panie w informacji pytane , na przykład o autobus do Łodzi, odsyłają do informacji przewozów zastępczych, a na wieść, że do Łodzi nie ma przecież linii kolejowej, z gracją odpowiadają, : „ że do Wrześni też”.

 Po dłuższym dopytywaniu dowiedzieć się można, że Panie mają tylko informacje o kursach PKS Konin. A do Łodzi może jechać na przykład PKS Poznań, albo inny Szwagropol.

Kochani zarządzający miastem. Nie śpieszcie, się może z wyburzaniem, a jak już się pośpieszycie, bo trzeba tam postawić bloki, to pomyślcie o zwykłych podróżnych, nawet jeśli całe życie jeździcie służbowymi samochodami. Bo jak na razie bałagan jest coraz większy i jak w słynnym czeskim filmie. Nikt nic nie wie.

Traper Data: 10.10.2017 10:25 ID:9152
To już absolutny brak kompetencji i kpina z pasażerów, , jak kurs nie jest obsługiwany przez PKS Konin, to na dworcu autobusowym nikt nic nie wie ! To te autobusy z PKS Poznan, Inowrocław, Gniezno czy chocby Szwagropolu to szara strefa, czy mafia autobusowa ? Włąśnie teraz, gdy jest taki kocioł w komuniikacji autobusowej i kolejowej to informacja, łącznie z dużymi planszami. powinna się rzucac w oczy.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Mury idą w górę Remont wiaduktu na Rumiankowej w Koninie Kino za 5 złotych w Starym Mieście Uwaga, kierowcy! Zmiany na skrzyżowaniu Kolskiej i Europejskiej w Koninie. Stanisław Świerk z Konina czwartym wicemisterem Warszawy Z ostatniej chwili ! Urszula Maciaszek kandydatką na Prezydenta Konina ? KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY BURZE ! Miss Polski UK & Ireland z ... Konina Puchary Tańczących Trzewiczków dla zespołów z KDK