Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 19.06.2018 r. Imieniny: Gerwazego, Sylwii

Ocena:

Służbowe pożegnanie

Powidz 01.09.2017 08:15

Służbowe pożegnanie

W Sali Tradycji Dowództwa 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego odbyło się uroczyste pożegnanie żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej kończących służbę i pracę w Dowództwie Skrzydła.


Dowódca 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego (3. SLTr) pułkownik pilot Krzysztof Walczak pożegnał pułkownika pilota Grzegorza Kołodziejczyka i majora Artura Polaka, którzy ubywają do innych jednostek wojskowych oraz Panie Annę Magadzia-Milarska i Agnieszkę Pasternak, które kończą pracę w Siłach Zbrojnych.

Uroczystość odbyła się w Sali Tradycji Dowództwa Skrzydła w obecności sztandaru 3. SLTr, a także przełożonych, podwładnych oraz kolegów żegnanych oficerów i pracowników. „Dzisiejsze pożegnanie to jednocześnie radosna i smutna chwila. Radosna, bo cieszę się, że chcecie się rozwijać, doskonalić, a co za tym idzie jesteście wyznaczani na kolejne stanowiska, podejmujecie kolejne wyzwania. Z drugiej jednak strony ogarnia mnie smutek, bo Dowództwo Skrzydła traci wartościowych i profesjonalnych pracowników i żołnierzy” – mówił podczas pożegnania pułkownik pilot Krzysztof Walczak, dowódca 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego.

Dowódca życzył żegnanym powodzenia na kolejnych stanowiskach oraz sukcesów w realizacji zawodowych i prywatnych planów.
Uroczystość zakończyła się wykonaniem pamiątkowego zdjęcia oraz gratulacjami składanymi przez współpracowników.

Tekst: kpt. Martyna Fedro-Samojedny
Zdjęcia: Luiza Wawrzyniak


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:



Najczęściej przeglądane informacje:


Jednak grozi katastrofa Michał Kotlarski podejmuje wyzwanie Jak budowano przeprawę - Zupa zamiast betonu ? KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY Zmiany w przepisach Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła XX Święto Ziemi Rychwalskiej - Rychwalia 2018 W sprawie przeprawy, katastrofy i sprostowania Urzędu Miasta Sprostowanie Czytelnicy piszą ... Wrzątek jest , tylko że chłodny