Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 23.03.2018 r. Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

Ocena: -1
0 1

KOLEJNI NIETRZEŹWI KIERUJĄCY

Konin 09.08.2017 14:02

 KOLEJNI NIETRZEŹWI KIERUJĄCY

Wtorkowy bilans zatrważa i mrozi krew w żyłach! Policjanci zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących pojazdami i 10 nietrzeźwych kierujących rowerami Cudem nie doszło do tragedii !!! ZATRZYMANO 3 prawa jazdy!


W dniu wczorajszym kierująca Hyunayem 67 letnia kobieta mieszkanka Konina będąc w satnie nietrzeźwości na wysokości ul. Sosnowej uderzyła w prawidłowo jadący pojazd Opel Astra a następnie odjechała z miejsca zdarzenia i uderzyła w znak drogowy oraz lampę uliczną na wysokości ul. Wyszyńskiego przy rondzie im. dr Piotra Janaszka. Kierująca została zatrzymana przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego straciła prawo jazdy - badanie wykazało, że miała około 1,35 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Kolejne zdarzenie miało miejsce w miejscowości Grąblin gdzie kierujący BMW 30 letni mieszkaniec Konina nie dostosował prędkości do warunków jazdy i uderzył w bariery energochłonne. Po przebadaniu policjanci ustalili, że mężczyzna miał około 3 promili alkoholu - mężczyzna stracił prawo jazdy. Nietrzeźwy również nie uniknie spotkania z sądem!

W Ślesinie przy ulicy Kleczewskiej kierująca 57  Fiatem Uno  wykonała manewr skrętu w lewo i  przez brak ostrożności nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z przeciwka 62 - letniemu motocykliście. Na skutek tej nieostrożności doszło do zderzenia. Pokrzywdzony został przewiziony do szpitala doznał złamania kończyny górnej oraz urazu brzucha. Kierującej Fiatem Uno zatrzymano prawo jazdy. W tym przypadku obaj uczestnicy wypadku byli trzeźwi.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Sprawdzą wszystkie grunty i budynki KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY XXI Ogólnopolskie Targi Wierzby i Wikliny „Salix” 2018 Wyburzanie na Kolskiej Czytelnicy piszą ... -Brak Plusa ? Czytelnicy piszą - Komunikacja zastępcza Marta z IVb w Golinie na podium Tajemniczy grzmot nad Koninem i okolicami Wypadek z udziałem samochodu wojsk amerykańskich O Złote Nożyczki