Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 25.04.2018 r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Ocena: 2
3 1

Nowe kino w Koninie

konin 04.07.2017 13:25

Nowe kino w Koninie

W Galerii Nad Jeziorem zostanie rozbudowane kino Helios. Kinomani zyskają aż 3 dodatkowe sale kinowe.Powstanie także miejsce na tzw. foyer, czyli strefę wygodnych holi kinowych. Zgodnie z podpisaną umową między właścicielem Galerii Nad Jeziorem -a siecią kin Helios- powierzchnia kina zwiększy się o 850 metrów kwadratowych.  To znakomita informacja dla całego miasta i regionu – większa powierzchnia to szersza oferta filmów i wydarzeń specjalnych.


Galeria Nad Jeziorem wzbogaci się o nowoczesny pięciosalowy multipleks sieci kin Helios, zbudowany w najwyższym standardzie z zapleczem gastronomicznym w postaci kawiarni oraz baru kinowego. Będzie to rozbudowa obecnie działającego kina Helios w konińskim centrum handlowym.

Nowoczesny sprzęt, wyjątkowe okulary i jeszcze więcej filmów

Już wiadomo, że Kino Helios Konin będzie wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, zapewniające wyjątkowe przeżycia nawet najbardziej wymagającym kinomanom - w salach zamontowany będzie wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, dźwięk cyfrowy DOLBY 5.1, srebrne ekrany wysokiej jakości firmy Harkness. Widzowie będą mogli docenić znakomitą jakość technologii DepthQ, której zastosowanie umożliwia osiągnięcie największej precyzji wyświetlania obrazu w trójwymiarze.

Wysoki komfort oglądania mają zapewnić niestandardowe okulary 3D, które widz będzie mógł kupić i wykorzystać przy następnych wizytach w kinie. Warto podkreślić, iż na salach kinowych pojawią się kanapy dwuosobowe. Widzowie kina w oczekiwaniu na seans filmowy będą mogli napić się aromatycznej kawy w Helios Café, korzystając z bardzo bogatej oferty słodkości. Co najważniejsze dla każdego kinomana, zwiększenie ilości ekranów bezpośrednio przełoży się na urozmaicenie repertuaru kina o większą liczbę filmów.

Ariel Data: 04.07.2017 17:16 ID:8705
Kiedy rusza owa inwestycja ?
Gnj Data: 07.07.2017 07:09 ID:8710
Już ruszyła
koninianin3 Data: 07.07.2017 13:06 ID:8711
W związku z pracami budowlanymi zmniejszono parking przed galerią.
Arek Data: 23.01.2018 23:45 ID:9647
Mam nadzieję że bilety będą tańsze jak np w Poznaniu ! Taki remont byłby sensowny

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Stanisław Świerk z Konina czwartym wicemisterem Warszawy Z ostatniej chwili ! Urszula Maciaszek kandydatką na Prezydenta Konina ? KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY BURZE ! Miss Polski UK & Ireland z ... Konina Zakaz wstępu do lasu! Opryski w Nadleśnictwie Grodziec Promocyjne ceny biletów PKS dla Mieszkańców Gminy Rzgów Na majówkę do Biskupina