Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 25.04.2018 r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Ocena: -1
0 1

Nowe informacje w sprawie śmiertelnego potrącenia na ulicy Przemysłowej

Konin, 16.05.2017 13:56

Nowe informacje w sprawie śmiertelnego potrącenia na ulicy Przemysłowej

 

Wczoraj doszło do śmiertelnego wypadku na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Przemysłowej. Z pierwszych informacji wynikało, że kierowca dostawczego mercedesa starał się ominąć dziurę, wjechał na chodnik i potrącił 79-letnią mieszkankę Konina. Jednak okazuje się, że kobieta przechodziła po przejściu dla pieszych i nie wiadomo dlaczego kierujący pojazdem jej nie zauważył.


 

 

Pierwsze informacje, jakie napłynęły z miejsca tej tragedii mówiły o rzekomej próbie ominięcia przez kierowcę mercedesa dziury w jezdni i utracie panowania nad pojazdem. Kierowca miał wjechać na chodnik i tam potrącić pieszą kobietę.

 

Jednak policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy wykonywali na miejscu czynności zdementowali te informacje. Okazało się że w miejscu wypadku nie ma żadnej dziury w jezdni, ani żadnego innego utrudnienia. Świadkowie zdarzenia jednoznacznie powiedzieli, że 79-letnia kobieta przechodziła po oznakowanym przejściu dla pieszych i tam została potrącona.

 

Dokładne przyczyny tej tragedii będą wyjaśniane. Wiadomo, że kobieta przeszła już prawie przez obydwa pasy ruchu i potrącona została tuż przed wejściem na wysepkę, która jest na środku jezdni. Kierowca mercedesa sprintera z niewiadomych na razie powodów po prostu jej nie zauważył.

 

Jeżeli okaże się winnym wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym grozić mu będzie kara nawet 8 lat więzienia.

Rr Data: 17.05.2017 13:09 ID:8479
Pewnie rozmawiał przez tel debil

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Komunikat ostrzegawczy - Burze z gradem Stanisław Świerk z Konina czwartym wicemisterem Warszawy Z ostatniej chwili ! Urszula Maciaszek kandydatką na Prezydenta Konina ? KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY BURZE ! Miss Polski UK & Ireland z ... Konina Zakaz wstępu do lasu! Opryski w Nadleśnictwie Grodziec Promocyjne ceny biletów PKS dla Mieszkańców Gminy Rzgów Na majówkę do Biskupina