Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 22.03.2019 r. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny

Ocena: 2
2 0

Moda na murale dotarła do Konina

Konin 04.08.2016 10:00

Moda na murale dotarła do Konina

Mural powstanie na jednej ze ścian Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego  w Koninie.


Dyrekcja placówki  oraz przedstawiciele firmy Farby Kabe prowadzili rozmowy na temat podjęcia współpracy. Efektem rozmów będzie mural, który powstaje na jednej ze ścian szkoły. Prace nad projektem rozpoczęły się 2 sierpnia. Na efekty trzeba poczekać kilka dni.

Projekt ma charakter historyczny. Jest to husarz autorstwa Mateusza Skonieczka z Łodzi. Pojęcie sztuki oraz historii może być przekazane na różne sposoby.Dyrekcja, nauczyciele oraz Rada Rodziców mają nadzieję, że mural to kolejna forma edukacji dla uczniów i całego społeczeństwa- mówią inicjatorzy akcji.

(info.konin.pl)


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Łatwiejszy dojazd do szpitala Kobiety w mundurach 12 WBOT Wiklinowe targi w Wierzbinku Najstarsza mieszkanka Gminy Witkowo skończyła 107 lat Czytelnicy piszą ... - Lubstów koło Sompolna Od dziś we wszystkich gminach powiatu konińskiego działa system wczesnego ostrzegania o zagrożeniach. Ostrzeżenie meteo - silny wiatr Małgorzata i Tomasz Kwiecińscy w finale konkursu “Wielkopolski Rolnik Roku Pożegnanie Turysty i Krajoznawcy Spotkanie sołtysów