Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 21.01.2019 r. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

Ocena:

Trwają zapisy na ogólnopolską akcję w Centrum Innowacji NUVARRO

06.05.2016 16:39

Trwają zapisy na ogólnopolską akcję w Centrum Innowacji NUVARRO

Trwają zapisy na Dni Otwarte Funduszy Europejskich, które odbędą się w Centrum Innowacji NUVARRO. 12 maja 2016 roku. Podczas ogólnopolskiej akcji promującej fundusze europejskie, w „Budynku Pełnym Energii” odbędą się pokazy Laboratorium pomiarowego odnawialnych źródeł energii (OZE) oraz warsztaty dla młodzieży i dorosłych z zakresu energii słonecznej (fotowoltaika, kolektory słoneczne), łączące ze sobą teorię z praktyką w myśl zasady „nauka w praktyce kluczem do szybszego zapamiętywania”.


 

Zapisu na wydarzenie można dokonać pod adresem e-mail:  justyna.janczak@nuvarro.pl

W wiadomości należy podać imię i nazwisko, ilość osób oraz godzinę (do wyboru 8:00, 10:00, 12:00, 14:00).

Celem wydarzenia jest prezentacja „Budynku Pełnego Energii”, czyli biurowca NUVARRO, który w swoim funkcjonowaniu wykorzystuje OZE – wyposażony jest w szeroki wachlarz technologii i specjalnych urządzeń, które pozwalają firmie akumulować energię ze słońca i wiatru. W czasie akcji zaprezentujemy także działający w budynku BMS – system zarządzania budynkiem oraz elementy naszego Laboratorium Pomiarowego OZE.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Zmarł ks. prał. Henryk Włoczewski Zmarł działacz konińskiej Solidarności, internowany i represjonowany górnik, Leszek Miller Komunikat o uroczystościach pogrzebowych Ks. Prałata Henryka Włoczewskiego Zmarł Dh. Wieńczysław Oblizajek Młodzież z ZST uszyła lalki dla UNICEF Super akcja kolskich strażaków Zmarła Bożena Siwińska ,Prezes Oddziału PTTK w Koninie Prezydent weźmie udział w nadzwyczajnym zebraniu Zgromadzenia Ogólnego ZMP Pół tony narkotyków Podsumowanie konkursu na Najpiękniejsza Iluminację