REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 22.11.2019 r. Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Ocena: -1
0 1

Dobrów - tragiczny wypadek drogowy

06.10.2010 08:38

Dobrów - tragiczny wypadek drogowy

Policjanci badają przyczyny śmiertelnego wypadku drogowego do jakiego doszło wczoraj po południu w Dobrowie w gm. Kościelec. Zginał 25 letni kierowca osobowego renault.
Do zdarzenia doszło około godziny 18.00 na prostym odcinku drogi w Dobrowie w gm. Kościelec. Kierowca renault 19 jadąc z Janowa w gm. Brudzew w kierunku Koła na prostej drodze z nieznanej dotąd przyczyny zjechał na przeciwny pas ruchu, pobocze i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża,  że samochód złamał się na pół.25 letni kierowca, mieszkaniec pow. turkowskiego poniósł śmierć na miejscu, jechał sam.

Wrak samochodu zabezpieczono do badań, funkcjonariusze ustali również, że kierowca miał orzeczony przez sąd zakaz kierowania pojazdami do 2016 roku.
3425 Data: 28.09.2019 08:48 ID:11805
Wyrazy współczucia dla rodziny [*]

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


TŁUMY NA POGRZEBIE 21-LATKA W KONINIE Na Kleczewskiej Już nie będzie straszył w centrum miasta Dwa areszty za znęcanie się nad rodziną. Śmiertelne strzały w Koninie Pożar oraz wypadek na ulicy Przemysłowej Ważny Komunikat APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI PREZYDENT ZWOŁAŁ NADZWYCZAJNE POSIEDZENIE POWIATOWEGO ZESPOŁU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO Zmarł Biskup Bronisław Dembowski