Śmiertelny wypadek w Licheniu

50-letni mężczyzna zginął w wypadku, do którego doszło dziś po południu na ul. Konińskiej w Licheniu. Czołowo zderzyły się tam Volkswagen Golf i autobus.
Jak informują policjanci – golf z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni wprost pod nadjeżdżający autokar, którym jechali turyści z Pszczyny. 50-letni kierowca osobówki – mieszkaniec gminy Kramsk – był w stanie ciężkim. Został zabrany przez karetkę do szpitala. Zmarł w drodze do lecznicy.

W ostatnich dniach to kolejny tragiczny wypadek na drogach regionu konińskiego. W sobotę nad ranem w powiecie turkowskim osobówka uderzyła w przydrożne drzewo. Na miejscu zginęła kierująca autem kobieta i dwójka jej dzieci.

0 thoughts on “Śmiertelny wypadek w Licheniu

  1. Być może kierowca zasłabł. Jest bardzo gorąco a jak nie miał klimatyzacji to mógł być problem. Wyrazy współczucia dla rodziny ofiary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.