Grali wspólne koncerty z T.Love i Cool Kids Of Death. Zapraszani byli na festiwale Heinekenm Opener Festival i Orange Warsaw Festival oraz wiele imprez w Polsce i za granicą. Już 24 września o 19:30 wystąpią w konińskim Oskardzie. Bilety na koncert „Out of Tune” kosztują 10 zł.Koncert obiecującego zespołu z Warszawy. Mają na koncie debiut fonograficzny z 2008 dla wytwórni EMI. Muzyka Out of Tune to połączenie alternatywnego rocka, elektroniki i brzmień progresywnych. Grupa istnieje od 2005 roku. Przez pięć lat zespół zagrał około 150 koncertów w całej Polsce. Przed gwiazdą wieczoru zagra Koniński projekt „THIRD MENU”.
Muzyka Out of Tune to połączenie alternatywnego rocka, elektroniki i brzmień progresywnych. Grupa istnieje od 2005 roku. Przez pięć lat zespół zagrał około 150 koncertów w całej Polsce. Out of Tune występowali też jako support na polskich koncertach Junior Boys (CAN), Robots In Disguise (UK/DE), Bugzz In The Attic (UK), czy The Futureheads (UK). Grali wspólne koncerty z T.Love i Cool Kids Of Death. Zapraszani byli na festiwale Heineken Opener Festival i Orange Warsaw Festival oraz wiele imprez w Polsce i za granicą (m.in. Berlin, Praga). Zespół kilkukrotnie grał „na żywo” w studio koncertowym Programu Trzeciego Polskiego Radia. Utwory Out of Tune ukazały się na płytowych kompilacjach Polskiego Radia: Trójki („Offensywa 2 – Shoes & Microphones”) i Radia Euro („Wszystkie Covery Świata”, na którą zespół nagrał specjalnie cover utworu zespołu Lombard „Szklana Pogoda”). Debiutancka płyta Out of Tune ukazała się w 2008 roku nakładem EMI Music Poland.
Aktualnie zespół przygotowuje się do wydania drugiej płyty. Ukaże się ona w październiku tego roku. Album może być zaskoczeniem dla tych którzy zespół znają, bowiem nowe kompozycje odbiegają od tego jak zespół dotychczas brzmiał. Album nagrany został w gdańskim studio „Dickie Dreams”, a producentem płyty został Krystian Wołowski aka Goodboy Khris z Dick4Dick.