13.3 C
Konin

TEATR POLSKA 2025: „KRUK Z TOWER” W OSKARDZIE

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

Dom Kultury Oskard zaprasza na spektakl „Kruk z Tower” w reżyserii Roberta Latuska, przygotowany w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich ProScenium. To kameralna i niezwykle aktualna opowieść o samotności, niemożności porozumienia się z najbliższymi oraz zagrożeniach wynikających z ucieczki w świat wirtualny.

Historia porusza temat trudów dojrzewania, relacji rodzinnych i braku odwagi, by spotkać się z drugim człowiekiem twarzą w twarz. Jednocześnie ukazuje, jak wielki wpływ na nasze życie ma Internet – niosąc zarówno szanse, jak i realne niebezpieczeństwa.

Czas trwania: 75 minut
Grupa wiekowa: młodzież i dorośli

Bilety:
– normalny: 25 zł
– grupowy (od 10 osób, dostępny wyłącznie w kasie DK Oskard): 20 zł

Spektakl powstał w ramach programu Teatr Polska, realizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, przy wsparciu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Obsada:
– Matka: Ewa Audykowska-Wiśniewska
– Syn: Mateusz Czwartosz

Realizatorzy:
– Reżyseria: Robert Latuszek
– Scenografia i kostiumy: Katarzyna Zbłowska
– Muzyka: Waldemar Osiecki
– Reżyseria światła: Olaf Makiewicz
– Inspicjentka, suflerka: Anna Królikowska

Spektakl zyskał uznanie krytyków. Jak pisał Sławomir Szczurek, relacja matki i syna w „Kruku z Tower” staje się polem emocjonalnej walki, ukazując trudne pytania o bliskość, rodzinę i poczucie azylu we własnym domu.

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie umiarkowane
13.3 ° C
13.3 °
13.3 °
68 %
3.9kmh
63 %
sob.
14 °
niedz.
12 °
pon.
12 °
wt.
12 °
śr.
12 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić

Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.