Szkolenie „Niska emisja – przyczyny – skutki – szanse”

 

Urząd Miasta Konina zaprasza na szkolenie „Niska emisja – przyczyny – skutki – szanse”, które odbędzie się w dniu 20 lutego w Sali Ratuszowej przy ul. Wiosny Ludów 6 w Koninie o godz. 15.00.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się  czym są zanieczyszczenia powietrza, jakie niosą ze sobą skutki i koszty dla zdrowia ludzkiego, środowiska i gospodarki.

 

Jak zapowiada Urząd Miejski uczestnicy zapoznają się z dobrymi praktykami w zakresie ograniczania zanieczyszczeń powietrza, między innymi tego jak palić węglem i drewnem aby minimalizować ilość zanieczyszczeń oraz oszczędzać pieniądze. Dowiemy się również skąd można pozyskiwać środki na termomodernizację,  wymianę źródeł ogrzewania oraz na inne działania zmierzające do poprawy efektywności energetycznej gospodarstw domowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.