Spadkobierca Lecha Kaczyńskiego – tak w kampanii wyborczej określić można kandydata PiS na prezydenta RP – Andrzeja Dudę.
Na zdj. Andrzej Duda podczas wizyty w Koninie
Jego umowę programową z wyborcami otwiera swoista preambuła ze słowami Lecha Kaczyńskiego, który zapewniał, że Polska powinna być państwem silnym, chroniącym słabszych obywateli, traktującym wszystkich równo, sprawiedliwym i uczciwym. Musimy dokończyć to dzieło – pisze Duda w dokumencie nazwanym od jego priorytetów programowych: Rodzina Praca Bezpieczeństwo Dialog.Dziś w Koninie poseł PiS na nasz region, Witold Czarnecki prezentował program wyborczy Dudy. Zapytaliśmy o ofertę dla regionu.
To jest dobry kandydat na Prezydenta RP, nie boi się ludzi , spotyka się z nimi bezpośrednio ( a nie tylko z zamkniętą grupą) , jest mądry, wykształcony i do tego pełen energii. Takiego Prezydenta nam potrzeba.