Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 16.08.2017 r. Imieniny: Joachima, Nory, Stefana

Najczęściej czytane artykuły


Burze wracają !

6 dni temu - konin,Koło,Słupca,Turek

Dla odmiany - burze !

5 dni temu - konin,Koło,Słupca,Turek

KOMUNIKAT

4 dni temu - Licheń

Nadciągają burze !

7 dni temu - Konin

Bitwa z szerszeniami

8 dni temu - Krzymów

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A

Ostatnie komentarze


Małgorzata skomentował: Aktualności - (Nie)pełnosprawni - Konin: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zatorze" realizuje zapowiedzi! -
Wspaniale ale co z niepełnosprawnymi w niskich blokach.. Mieszkam na 1 piętrze a na domiar złego przed wejściem do klatki tez schody.
@wisia skomentował: Aktualności - Mieszkańcy przeciwko budowie dworca -
Dawna sprawa... Dworzec,a raczej galeria handlowa z dworcem powstanie.Inna sprawa jaki to będzie miało wpływ na miasto i końskich przedsiębiorców
Iga6 skomentował: Aktualności - 15 sierpnia Święto Wojska Polskiego -
ŻENADA. W Koninie nie obchodzi się Dnia Wojska Polskiego . Zadnych uroczystosci. Wstyd Najwyższy czas powiedzieć tej władzy żegnaj i już nie wracaj.
Sarid skomentował: Aktualności - 15 sierpnia Święto Wojska Polskiego -
Szkoda że w Koninie nie ma żadnych obchodów... Turek potrafi a Konin... szkoda gadać
wisia skomentował: Aktualności - Mieszkańcy przeciwko budowie dworca -
dużo podróżuję ostatnio po Polsce i jest mi wstyd za taki obskurny dworzec .nasi mieszkańcy chcą dbać o własne interesy, a dworzec naprawdę jest potrzebny ,to także wizytówka naszego miasta i włodarzy,do roboty i remontujcie jak najprędzej a nie tylko gadacie etc.
derkacz skomentował: Ciekawostki - Jak krzepiliśmy ducha w 1920 -
Następny bystrzak, który nic nie wie o masowych mordach, masowych gwałtach i innych atrakcjach sowieckich w 1920 roku. Dla niego to się nie różni od dzisiejszych czasów. Proponowałem redakcji, żeby uświadamiała swoich niedouczonych czytelników, ale zdaje mi się teraz, że nie ma sensu. Nieuk pozostanie nieukiem mimo nieoglądania tvnu i nieczytania g...a wybiurczego, że zacytuję jego kwiecistą polską mowę.
WP skomentował: Aktualności - Jak krzepiliśmy ducha w 1920 -
derkacz piszesz całą prawdę całą dobę wzorem tvnu czy g...a wybiurczego?POwinieneś zrozumieć przenośnię dostosowaną do muzyki ruskiej bałałajki i skrzypiec makreli w wykonaniu tfu!!!SSka i jego kamaryli. Czym twoim zdaniem różni się 1920r od zdrady dzisiejszej czerwono POmarańczowej lewackiej hordy ?Kraj sprzedany dawnym zaborcom a ludzie u nich są parobkami i tylko patrzeć zielonych ludzików w obronie ich interesów. Widzisz różnice ?
derkacz skomentował: Aktualności - Jak krzepiliśmy ducha w 1920 -
Chyba autor powinien wyjaśnić, czym był bolszewicki najazd, bo inaczej odmeldowuje się bystrzak, który ma po trzykroć widzenie, że to było mniej więcej tak straszne jak PO. Wygląda na to, że Piłsudski się szarpał z nikim, a Polacy w 1920 bali się ośmiorniczek. I tak bystrzak stawia ofiarę rodaków w groteskowym świetle. Proszę mu wytłumaczyć, że bohaterstwo ojców należy szanować. On ubliża uczuciom narodowym, choć zapewne nie ma tego zamiaru, tylko po prostu nie wie, co mówi. Ten portal nie ma widocznie tak inteligentnych czytelników, jak milcząco zakłada.
bednarz mieczysław skomentował: Konin, którego nie ma - Konin, którego nie ma - Na Zatorzu -
zdjęcie jest mojej produkcji - żona z sąsiadką i córka rok 1981
no red skomentował: Konin, którego nie ma - Konin,którego nie ma - Ubaw po … szyję -
Jedno trzeba przyznać Nowy Konin powstał za komuny,a postkomuniści rządzący naszym miastem nie potrafili znależć nowego celu,pomysłu który obudziłby Konin po odzyskaniu przez Polskę niepodległości.
no red skomentował: Konin, którego nie ma - Konin,którego nie ma - Ubaw po … szyję -
Jedno trzeba przyznać Nowy Konin powstał za komuny,a postkomuniści rządzący naszym miastem nie potrafili znależć nowego celu,pomysłu który obudziłby Konin po odzyskaniu przez Polskę niepodległości.
kolo skomentował: Konin, którego nie ma - Konin, którego nie ma - baseny -
No ale o basenach z ciepłą geotermalną wodą warto pomarzyć.Marzenia się spełniają.