REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 23.02.2018 r. Imieniny: Damiana, Romana, Romany

Ocena:

Trzeźwy poranek w powiecie konińskim

Konin 14.02.2018 10:43 (9 dni temu)

Trzeźwy poranek w powiecie konińskim

Ferie zimowe, jak każda dłuższa przerwa w nauce, generują zwiększony ruch na drogach. Nie może to jednak pozostać bez nadzoru ze strony policji. Dlatego też już w miniony poniedziałek 12 lutego konińscy policjanci przeprowadzili działania „Trzeźwy poranek”


Działania odbyły się pierwszego dnia ferii zimowych i trwały od godziny 5:00 do godziny 9:00. W trakcie kilku godzin funkcjonariuszom Wydziału Ruchu Drogowego udało się przebadać na zawartość alkoholu 622 kierowców. Niestety policjanci ujawnili osoby, które w dalszym ciągu jeżdżą „na podwójnym gazie”.Okazało się, że 3 z nich nie powinno kierować samochodami, z czego badanie 2 osób wykazało, że w stanie nietrzeźwości (powyżej 0,5 promila), a jeden z nich (0,2 – 0,5 promila). Oczywiście wszyscy stracili prawa jazdy. Policjanci przypominają i apelują, że takie kontrole oraz działania będą sukcesywnie powtarzane, aby na naszych drogach było coraz bezpieczniej.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Strażacy znaleźli zwłoki Niebezpieczny lód Wypadek na podwójnym gazie Komunikat ostrzegawczy - Smog ! Samochód uderzył w drzewo w Orchowie Posiadał znaczną ilość narkotyków Bezpieczna droga do celu Zamierzał podpalić byłą partnerkę Policjanci zatrzymali złodzieja elektronarzędzi Kolejne zatrzymania narkotykowe