Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 22.02.2018 r. Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora

Ocena:

Bezpieczna droga do celu

konin 12.02.2018 09:25 (10 dni temu)

Bezpieczna droga do celu

Według zgłoszeń dokonywanych za pomocą narzędzia jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Koninie są rozdysponowani do pełnienia służby.


I tak w roku 2017 mieszkańcy zgłosili aż 64 razy, że na ulicy Licheńskiej w Woli Podłężnej dochodzić ma do przekraczania prędkości, od początku roku takiego samego zgłoszenia dokonano dwukrotnie. W związku z powyższym funkcjonariusze Wydziału Prewencji oraz Ruchu Drogowego postanowili podnieść świadomość kierowców właśnie w tym miejscu i wspólnie rozdawali ulotki,w których można znaleźć informacje z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Dzięki programowi „Razem dla bezpieczeństwa”, które zostało wdrożone od stycznia 2018 roku w całym powiecie konińskim policjanci dzielnicowi w sposób szczególny będą reagować na informację pochodzące od mieszkańców.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Strażacy znaleźli zwłoki Niebezpieczny lód Wypadek na podwójnym gazie Komunikat ostrzegawczy - Smog ! Samochód uderzył w drzewo w Orchowie Posiadał znaczną ilość narkotyków Bezpieczna droga do celu Zamierzał podpalić byłą partnerkę Policjanci zatrzymali złodzieja elektronarzędzi Kolejne zatrzymania narkotykowe