Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 22.01.2018 r. Imieniny: Dominiki, Mateusza

Ocena:

Wypadki drogowe na autostradzie

Dąbie 30.12.2017 08:39 (23 dni temu)

Wypadki drogowe na autostradzie

Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole w dniu 27 grudnia 2017r. przyjęło zgłoszenia o następujących wypadkach drogowych na autostradzie A2 na 292km w miejscowości Gaj gm. Dąbie:


o godz. 6.28 samochód osobowy marki Citroen uderzył w barierki. Do zdarzenia zadysponowany został jeden zastęp z JRG Koło oraz dwa zastępy z OSP Dąbie. Samochodem podróżowały dwie osoby, które opuścił pojazd przed przybyciem zastępów straży pożarnej i nie odniosły obrażeń. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W działaniach ratowniczych brało udział 17 ratowników. Łączny czas trwania akcji ratowniczej wyniósł 56 minut. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi Policja.

  • o godz. 7.28 wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych: Skoda Octavia oraz Toyota Land Cruiser. Do zdarzenia zadysponowany został jeden zastęp z JRG Koło oraz dwa zastępy z OSP Dąbie Podróżujący opuścili pojazdy przed przybyciem zastępów straży pożarnej i nie odnieśli obrażeń. Pojazdy znajdowały się na pasie zieleni ogradzającym pasy ruchu. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W działaniach ratowniczych brało udział 17 ratowników. Łączny czas trwania akcji ratowniczej wyniósł: 1 godz. 32 minuty. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi Policja.

 

Tekst: mł. bryg. Jacek Wiśniewsk


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Wypadek na autostradzie A-2 Czytelnicy piszą - akcja policyjna na Chopina Wypadek z udziałem trzech samochodów Nie zatrzymał się do kontroli Nielegalny tytoń Złamał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów Marihuana znaleziona podczas przeszukania Nie bądźmy obojętni wobec osób bezdomnych Policjanci zatrzymali sprawcę włamania sprzed półtora roku Dwóch mężczyzn z narkotykami zatrzymanych przez policjantów